Namiocik dla dziecka

Ciepła pogoda sprzyja snuciu planów na wspólne rodzinne wyjścia, wyjazdy oraz różnorodne aktywności na świeżym powietrzu. W okresach letnich głównym problemem rodziców jest kwestia adekwatnego zabezpieczenia swoich pociech przed palącymi promieniami słonecznymi. Wyjazd nad morze czy jezioro nie musi być wcale problematyczny, a rodzic nie musi się nieustannie martwić czy aby maluch się nie przegrzeje lub dostanie udaru słonecznego.

Idealnym rozwiązaniem w podróży jest namiocik dziecięcy, którego niewielkie wymiary pozwalają na zabranie go praktycznie w każdą podróż. Dopełnienie standardowej plażowej ochrony o ten rodzaj artykułu pozwala na lepsze kontrolowanie ciepłoty ciała malucha. Szczególnie w początkowej fazie życia. Namiocik z powodzeniem może służyć, jako swego rodzaju zadaszona piaskownica z zabawkami, gdzie małe dziecko będzie mogło się spokojnie bawić pod spokojnym, czujnym okiem rodzica. Pozwoli to rodzicowi na lepszy relaks w czasie wolnym, dając mu pełną świadomość bezpieczeństwa i komfortu malucha, która znacznie spada w momencie, gdy dziecko cały dzień spędza obok na kocu lub ręczniku.

Na co zwracać uwagę wybierając namiocik dla dziecka?

– Warto zorientować się czy proponowany namiocik posiada kieszonki, w których można umieścić najpotrzebniejsze przyrządy plażowe jak: zabawki, pieluszki, soczki, książeczki czy jedzenie?
– Czy jest on odpowiednio zabezpieczony przed wiatrem, piaskiem oraz deszczem?
– Czy posiada dodatkowe akcesoria lub możliwość ich dokupienia i zamontowania, jak np. moskitierę?
– Ile zajmuje miejsca przed i po rozłożeniu (zarówno w bagażniku auta, jak i jako bagaż podręczny)?
– Czy dziecko będzie mogło się w nim spokojnie bawić i przespać?

Namiocik pozwala całym rodzinom na pełniejsze wykorzystanie ciepłej pogody, bez konieczności rezygnowania z planowanych wyjazdów. W okresach letnich produkty te stają się nie tyle opcjonalne, ale wręcz musowe do nabycia. Namiocik może dodatkowo spełnia
inne funkcje niż ochrona przed słońcem, nagłym deszczem czy wiatrem. Pozwala on rodzicom na spokojne nakarmienie oraz przewinięcie malucha bez konieczności poszukiwania najbliższej wolnej toalety.
Namiociki dla dzieci nie należą do artykułów z wyższego przedziału cenowego, także znajdują się w optymalnym zasięgu dla każdego. Kupno tego rodzaju udogodnienia z pewnością pozwoli na ściślejsze zacieśnienie więzi rodzinnych i jeszcze lepsze spędzenie czasu wolnego w gronie najbliższych.

Dziecko idzie na plaże.

Post navigation


One thought on “Dziecko idzie na plaże.

  1. Hej

    Od dawna nasza pociecha męczy nas z wypadem nad jakaś morską miejscowość. Drogą demokratyczną ustaliliśmy, że będzie to Sopot – bo dobra lokalizacja, bo molo itede. Czy znacie jakieś dobre katalogi z noclegowniami? Na pewno wiem, że warto sprawdzić nocujznami.pl, ale może znacie coś poza tym. Z góry dzięki za szybką odpowiedź!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.