W nadchodzącym sezonie letnim, jednym z najczęściej wybieranych kierunków wśród Polaków, jak co roku będzie Hiszpania. Sangria, owoce morza, piękne plaże, flamenco, a może Gaudi – cokolwiek jest tym zaczarowanym magnesem, przyciąga co roku miliony turystów na pełen słońca półwysep Iberyjski. Wakacje w Hiszpanii to swego rodzaju klasyka, ale dlaczego mielibyśmy tam nie wracać, skoro ta destynacja ma tak wiele do zaoferowania?

Wakacje w Hiszpanii – alternatywa dla wielkich kurortów

Hiszpania może wydawać nam się nieco zatłoczona, a spędzane wakacje w Hiszpanii poniekąd kojarzą nam się z rozłożonymi na plaży, otyłymi Rosjankami. Jest to nieco platoniczny obraz całego kraju, więc aby przełamać ten mit, warto wybrać się do mniejszej wioski, której nie okupuje jeszcze gromada szalonych turystów. Jednym z pomysłów jest to, aby spędzić wakacje w Torrevieja lub innych, podobnych miejscach. Te małe rybackie wioski, które żyją w sezonie letnim głównie z turystyki, są świetną alternatywą dla wielkich, znanych kurortów. Otwartość i serdeczność miejscowych ludzi jest jednym z ogromnych plusów takiego wyboru. W Torrevieja nie będziemy musieli spędzić godziny na szukanie wolnego miejsca na plaży, a w wolnym czasie wypróbujemy lokalne produkty i świeże owoce na miejskim targu. Czyż nie brzmi to wyśmienicie?

Wygodny apartament – kluczem do sukcesu

Spędzając wakacje w Hiszpanii chcemy, aby miejsce naszego pobytu wyposażone było w klimatyzację, nie znajdowało się zbyt daleko od plaży i miało wspaniałe widoki. Wszystko to, a nawet jeszcze więcej zaoferować może apartament w La Mata – Torrevieja. Ten wspaniały apartament dla sześciu osób urządzony został w nowoczesnym stylu i posiada wszystko to, co może uprzyjemnić nam pobyt na wakacjach. Dodatkowo, apartament usytuowany jest na szóstym piętrze, co sprawia, że z okna rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na morze. Znajdziemy tam również parking dla gości i dwa, zamknięte dla mieszkańców budynku baseny. Miejsce to jest szczególnie polecane rodzinom z dziećmi oraz grupom znajomych, które chcą spędzić razem niezapomniane wakacje w Hiszpanii.

Polecamy zaprzyjaźniony Apartament Białe Złoto w Torrevieja, La Mata
Apartament-lamata.pl

Hiszpania – kierunek roku 2018

Post navigation


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.