hotelChoć przy maksymalnej liczbie 5 gwiazdek hotel 1 gwiazdkowy wydaje się być kiepskim wyborem, to jednak w wielu przypadkach okazuje się w pełni zaspokajać nasze potrzeby. Mało tego, hotele jednogwiazdkowe, które wybieramy na swoje noclegi mogą być naprawdę trafionym wyborem.

Taki hotel jest szczególnie przydatny podczas krótkich wypadów w nieznane. Pokój z łóżkiem, szafą i umywalką będzie idealny na weekendowy wyjazd lub na jedną noc.

Łazienka może znajdować się tu poza pokojem, lecz na dłuższą metę, nie powinno to stanowić problemu.

Dostęp do zimnej i ciepłej wody pozwoli zadbać o higienę, a dobrze przygotowane łóżko z czystą pościelą wystarczy, by się wyspać.

Na pewno znajdziemy tu też bar wydający przynajmniej śniadania i ciepłe napoje, ale często w takich hotelach znajdują się też jadalnie serwujące obiado-kolacje.

Dłuższy pobyt w takim miejscu nie wydaje się być zbyt komfortowy, lecz na pewno hotele 1 gwiazdkowe będą wystarczające podczas krótkotrwałych eskapad. Taki hotel warto też wybrac gdy zwiedzamy przejazdem nieznane okolice – np na 1 dzień wybieramy się do Australii obejrzeć rafy koralowe.

Hotel 1 gwiazdkowy – czy warto?

Post navigation