Karpacz to jedno z najpiękniejszych miasteczek leżących w Sudetach. Turyści przyjeżdżają tu zarówno zimą, jak i latem. Niektórzy obierają kurort, jako miejsce, w którym zatrzymują się, by codziennie móc szusować na pobliskich szlakach narciarskich, jak też po to, by móc wybierać się na piesze wycieczki w góry. Poza tym, Karpacz jest świetną bazą wypadową dla tych, którzy chcieliby zwiedzić okolicę.

Pozostaje też przytulnym, kameralnym miasteczkiem idealnym na odpoczynek. Można tu korzystać z noclegów w prywatnych kwaterach i pensjonatach, ale chcąc sprawić sobie wyjątkowy urlop, warto znaleźć przystań w Hotelu Gołębiewskim.

Wysoki standard, miła obsługa, a do tego Karkonoszeniesamowite wnętrza tego budynku sprawiają, że pokoje wynajmują tu nie tylko zwykli turyści, ale bardzo często także ludzie znani i lubiani, którzy szukają wyciszenia lub pojawiają się tu z powodów zawodowych. Mimo wyższych cen, wiele osób decyduje się przenocować w hotelu, a nie zwykłym pensjonacie, ponieważ, poza zakwaterowaniem i wyżywieniem, można znaleźć tu szereg atrakcji, a wśród nich np. dyskoteki czy aquapark, restauracje, a wszystko to zlokalizowane jest w wyjątkowo gustownych, wręcz ekskluzywnych wnętrzach.

Hotel Gołębiewski liczy sobie niemal 900 pokoi. Początkowo udostępniał ich tylko 100, ale z czasem, wraz z rosnącym popytem na swoje usługi, umożliwiał noclegi rosnącej grupie turystów. Jak nietrudno się domyślić, załamani są tym pozostali, karpaccy gospodarze, w tym właściciele mniejszych hotelów, pensjonatów.

Chociaż oferują niższe ceny, to jednak nie są w stanie zapewnić gościom tak wielu atrakcji, jak jeden z największych i najpopularniejszych hoteli w Polsce.

Hotel Gołębiewski w Karpaczu

Post navigation


One thought on “Hotel Gołębiewski w Karpaczu

  1. To wyjątkowo znany hotel – przepiękne miejsce!
    Strona www zrobiona zawodowo (a właśnie – link by się przydał), chociaż ostatnio jak u nich byłem to też jakoś brakowało mi jakiegoś filmiku, video z okolic, czy chociaż modnych dziś w turystyce wirtualnych spacerów (coś jak robią na http://www.360stopni.eu/ ) .
    Pewnie kwestia czasu:)

Comments are closed.