Turystyka motocyklowa to kwintesencja jazdy motocyklem. Oddajemy się przyjemności prowadzenia jednośladu, czujemy wiatr we włosach i przy okazji nawijamy na koła pokaźne ilości asfaltu, zwiedzając najróżniejsze zakątki świata. Można powiedzieć, że podróżujący motocykliści pieczą najlepsze pieczenie motocyklowego świadka przy jednym ogniu.

Niestety, aby cieszyć się każdą motocyklową wycieczką, trzeba się do niej dobrze przygotować. Pragniemy poruszyć temat odzieży motocyklowej, która podczas dalekich wypraw jest tak samo ważna, jak chociażby załatwienie formalności wizowych, spakowanie się czy przygotowanie techniczne motocykla. Od czego zacząć? Każdy motocyklista, który marzy o nawijaniu tysięcy kilometrów podczas wyprawy musi pamiętać, aby odzież była przede wszystkim wygodna, ale także bezpieczna. Wydaje się, że znakomitym połączeniem są produkty marki Dainese, która słynie z wysokiej jakości kombinezonów skórzanych i dodatków. Otóż włoska marka Dainese produkuje także godne uwagi ubrania tekstylne, które świetnie sprawdzą się podczas dalekich wypraw.

Wyobraźmy sobie wyjazd, podczas którego wszystko może się zdarzyć. Grad, nawałnice, kurz, upały, wywrotki a w skrajnych przypadkach nawet śnieg – oto, co może spotkać motocyklowego podróżnika i jego pasażera. W dalekie wyprawy raczej nie poleca się ubiory skórzanego – jest on mniej wygody, co może wręcz uniemożliwiać daleką jazdę. Na tą okazję firma Dainese przygotowała specjalną edycje ubrań oznaczoną linią Explorer. Jak sama nazwa wskazuje, ubrania te są dedykowane dla tych, którzy na motocyklu lubią eksplorować świat. To, co charakteryzuje tą linię motocyklowego ubioru to przede wszystkim połączenie nowoczesnej technologii odpowiedzialnej za zapewnienie bezpieczeństwa motocykliście, ale także materiał, który oddycha i gwarantuje wygodę podczas dalekich wypraw. To połączenie docenią ci motocykliści, którzy mają za sobą dalekie wyjazdy bez odpowiedniego ubioru – brak dobrego kombinezonu czy rękawic potrafi popsuć cały wyjazd. Dlatego warto przed wyjazdem solidnie się przygotować, dbając nie tylko o stan techniczny motocykla, ale także o to, w czym będziemy przemierzać kolejne kilometry.

Jeżeli nie straszne Ci szutrowe lub dziurawe asfaltowe drogi, jeżeli chcesz przygotować się na daleką wyprawę motocyklową, czując się wygodnie i bezpiecznie w wysokiej jakości ubiorze – zapraszamy do sprawdzenia linii produktów marki Dainese w www.lagunaseca.pl. Wysoka jakość produktów, mnóstwo akcesoriów dla podróżników i wyjątkowo niskie ceny.

Motocyklem przez świat – ubiór

Post navigation


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.