Wiosna zbliża się małymi kroczkami, a wraz z nią moda i tendencja do zrzucania z siebie garderoby. Niestety tego, co się nazbierało podczas zimy nie ukryjecie pod długimi i ciepłymi swetrami. Czarnych rajstop nie założycie do letnich sukienek, a piwnego brzucha nie ukryjecie pod lekką, białą koszulką z bawełny. Czas wziąć się za siebie, póki jeszcze możecie!

Brzuchy, które Wam urosły i tworzą osobne byty, pelikany zwisające z ramion, cellulit oraz inne skutki uboczne złego odżywiania i nabierania masy przez zimę nieestetycznie prezentują się wiosną oraz latem. Dlatego póki możecie i macie na to czas podejmijcie wyzwanie! Zdrowe odżywianie plus aktywność fizyczna to podstawa! Poniżej przedstawimy Wam pomysły na szybką utratę wagi!

Zumba – bardzo popularny sport ostatnio. Jest połączeniem aerobiku i tańca. Energiczny, żywiołowy i wyzwalający energię. Pozwala poprzez skakanie i pozytywną muzykę podczas zajęć na ultra szybkie spalanie zimowych kalorii. Kto jeszcze nie próbował, niech zacznie. Wystarczy zabrać ze sobą sportowe obuwie, trec legginsy, a także lekką koszulkę.

Bieganie, a dokładniej marszobieg. Im wolniej tym szybciej spalacie kalorie! To potwierdzone badanie, dlatego zamiast udawać Kenijczyka i biec do najbliższych świateł warto biegać wolniej, obserwować, co się wokół Was dzieje i przechodzić do marszu. Poprawiacie pracę serca, a zarazem spalacie oponki. Nie ma lepszej metody na utratę wagi niż bieganie. Ze względu na popularność tego sportu możecie poszukać grup biegowych w Waszej okolicy i poczuć motywację płynącą z grupy!

Pływanie, teoretycznie sport dla tych, którzy nie lubią się ruszać, ale praktycznie wymagający wielkiego wysiłku oraz wydolności. Kto próbował przepłynąć kilka basenów na raz ten wie, że wcale nie idzie tak lekko i szybko. Dlatego czym prędzej zabierajcie stroje kąpielowe i pędźcie na najbliższy basen. A po treningu obowiązkowo odwiedźcie saunę! Sport plus relaks to najlepsze połączenie!

Nordic-Walking – wbrew pozorom to nie jest sport dla starszych ludzi. Odpowiednio stawiane kroki i synchronizacja z kijkami stawianymi zgodnie z zaleceniami instruktora sprawi, że poprawicie stan wszystkich mięśni, a dodatkowo szybko stracicie na wadze. Szybkie spacery po lesie? Kto tego nie lubi?
Kto jeszcze nie rozpoczął walki ze swoimi oponkami radzimy już zacząć! To najlepszy moment na to, aby zdążyć przed nadchodzącą wiosną! Nowy rozmiar dżinsów to świetny prezent na nadchodzące lato! A temperatury mają być w tym roku naprawdę wysokie, dlatego rzućcie sobie wyzwanie!~

Weź się za siebie!

Post navigation


One thought on “Weź się za siebie!

  1. To wielka prawda, nie możemy zapominać o ruchu na świeżym powietrzu. Wycieczki rowerowe po okolicy czy Nordic-Walking to podstawa. Najtańszym sposobem na ruch to tak jak w artykule wspomniano marszobieg – nie wymaga żadnych nakładów finansowych, a jedynie dobrych chęci. Ale myślę, że warto pomyśleć jeszcze o odstawieniu kawy i czarnej herbaty – mocno zakwaszającej organizm. Kawę i czarną herbatę warto zastąpić zieloną Herbatą dającą energię na dłużej – myślę o Yerba Mate (Energia). Nigdy wcześniej nic nie wiedziałem o zakwaszaniu organizmu – nie miałem pojęcia, że są produkty alkalizujące (zasadowe) – wszystkie zielone warzywa itp. Schudłem około 10 kg. I teraz ruch i minimalna zmiana w tym co jem daje prawdziwe efekty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.