Odzież termiczna i specjalistyczna odzież funkcyjna dedykowana dla sportowców, podróżników lub osób podejmujących się innego rodzaju aktywności to hit ostatnich lat. Gdy Jeremy Moon zakładał swoją firmę, zapewne nawet nie przypuszczał z jak ciepłym przyjęciem spotkają się jego produkty i jak wielką karierę zrobi sama marka Icebreaker. Dziś jest to już marka globalna, a zarządzanie firmą przeszło w ręce bardziej doświadczonego menadżera – nowym prezesem został Rob Fyfe. Produkty firmy Icebreaker dostępne są w wielu państwach świata i cieszą się stale rosnącym zainteresowaniem kolejnych pokoleń klientów. Oczywiście poszerzeniu ulega również asortyment firmy. Współcześnie jest to już  nie tylko bielizna termiczna i odzież wierzchnia. Dzisiaj to także mnóstwo dodatkowych akcesoriów projektowanych z myślą o wygodzie i szczególnych potrzebach osób najbardziej aktywnych (sportowców, alpinistów, podróżników).

W naszym kraju dystrybucją odzieży tej marki zajmują się przede wszystkim wyspecjalizowane sklepy odzieżowe. Te, które sprzedają odzież dla sportowców oraz sklepy ze sprzętem narciarskim. W końcu Icebreaker merino to przede wszystkim odzież termiczna, wykonana z wyjątkowych materiałów o unikalnych właściwościach izolacyjnych. Podstawą tego typu odzieży jest wełna nowozelandzkich owiec – od ich nazwy „merynosy” wzięła się nazwa całej kolekcji odzieży marki Icebreaker. Sklepy tego typu znajdziemy przede wszystkim w większych pasażach handlowych, przede wszystkim w galeriach, w dużych miastach. Oczywiście tego typu sklepy posiadają także swoje witryny internetowe, zatem nawet wtedy, gdy w Twojej okolicy nie ma stacjonarnego sklepu oferującego tego typu odzież, bez problemu możesz ją znaleźć i kupić właśnie przez Internet.

Osoby, które chciałby przyjrzeć się najnowszej kolekcji tej marki, koniecznie powinny odwiedzić oficjalną internetową witrynę firmy. Na stronie znaleźć można nie tylko informacje o nowych produktach, ale można zapoznać się również z krótką historią marki czy filozofią działania firmy. 1995, Wellington, Nowa Zelandia – to charakterystyczne elementy związane z nazwą Icebreaker. Warto o nich wiedzieć i o nich pamiętać.

Jeśli szukasz wyjątkowych okazji cenowych, oficjalny sklep Icebreaker merino-sklep.pl jest miejscem wartym odwiedzenia. Znaleźć tu można szeroką gamę produktów tej firmy, w tym popularną bieliznę termiczną i wszystkie możliwe części odzieży wierzchniej. Co najważniejsze, wiele z oferowanych tu produktów dostępnych jest w promocyjnych, niezwykle atrakcyjnych cenach.

Zdobywaj szczyty z Icebreaker

Post navigation


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.